Rozcestník
Zpět

Nový KofiTruck

21. 5. 2014

Byli jsme na zpět na České. Bohužel pouze na týden. Vyhnalo nás počasí. Jak někdo, my víme kdo, psal na twitteru - "Když bylo hezky, tak jsme byli v Makru. A když začne mrznout, tak se chcete vrátit."

Byli jsme na zpět na České. Bohužel pouze na týden. Vyhnalo nás počasí. Jak někdo, my víme kdo, psal na twitteru - "Když bylo hezky, tak jsme byli v Makru. A když začne mrznout, tak se chcete vrátit." Ale bohužel dříve jsme to nestihli. Stavba KofiTrucku je komplikovaná věc a jsme závislí na různých dodavatelích. Ne vždy je spolupráce ideální. Ale "dvojka" je postavená a my jsme se chtěli pochlubit, jak jsme ji vylepšili. Máme pevnější konstrukci, více využíváme vnitřní prostor, zapustili jsme zásobníky na cukry, míchátka a přidali jsme zásuvku na odklepávání zbytků kávy. Pohráli jsme si i s detaily jako jsou madla na řidítkách, cedulka (ta se ještě dodělává) v rámu. Samozřejmě i vnitřní vybavení je upgradováno. Ale to si necháme pro sebe. :)

Další důležitá událost je, že máme komplet chráněný užitný vzor. Do ochrany jsme investovali nemalé prostředky. Vývoj trval hodně měsíců. Investovaná částka do vývoje byla také vysoká, proto taková obezřetnost.

A stavíme dál. Už teď je rozestavěno několik dalších KofiTrucků. Týdně chodí několik mailů s nabídkami na koupi nebo se zájmem o frančízu. Nyní se soustředíme na vlastní síť. Uspokojuje nás spolupráce s lidmi, kteří se u nás ve firmě sešli. Je vidět a i z Vašich reakcí poznat, že je práce naplňuje a baví. A to je asi nejdůležitější. Život je příliš krátký na to, abychom dělali to, co nás nebaví.

A děkujeme za podporu, kterou od Vás máme prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně v Makru. Těšíme se na jaro. Nebo aspoň na teploty kolem 0. To už se budeme zase potkávat na České. A možná už i jinde ve městě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Facebook Facebook Twitter Twitter Youtube Youtube Instagram Instagram Foursquare Foursquare
Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů Android App Android App iOS App iOS App