Rozcestník
Zpět

Úprava fotografií na našem webu/facebooku/twitteru

21. 5. 2014

Občas přijde dotaz, jakým fotoaparátem fotíme či jakým programem/softwarem fotografie upravujeme. Děkujeme za slova chvály, potěšily nás.

Občas přijde dotaz, jakým fotoaparátem fotíme či jakým programem/softwarem fotografie upravujeme. Děkujeme za slova chvály, potěšily nás.

Fotografie, které různě uveřejňujeme - blog, FBTW, jsou většinou vyfoceny iPhonem. Je po ruce a fotografie pro potřeby webu je dostatečně kvalitní.

Některé fotografie neupravujeme vůbec. Pokud k editaci dochází, tak ji opět děláme v iPhonu. Používáme tyto programy - Camera+ (jednoznačně nejvíce používaná app), Instagram (po té, co jej koupil Facebook, se dá očekávat cesta k horšímu - zde máme i firemní účet - ZDE), Snapseed (pořadí aplikací dle oblíbenosti).

Některé fotografie, třeba na našem flickru, byly vyfoceny Panasonicem DMC-TZ10, některé Canon 550D a nově fotíme Nikonem D5100.

Ale hlavně ten iPhone (nebo jakýkoli smartphone s přijatelným foťákem). :)

Nejlepší foťák je totiž ten, který máte neustále u sebe. ;)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Facebook Facebook Twitter Twitter Youtube Youtube Instagram Instagram Foursquare Foursquare
Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů Android App Android App iOS App iOS App