Rozcestník
Zpět

Začala nám zima

21. 5. 2014

Začala nám zima. Ona teda začala už trošku dříve. Teplotami. Ale nyní i sněhem. A sníh ten my nemáme rádi. Aspoň ne v ulicích měst.

Začala nám zima. Ona teda začala už trošku dříve. Teplotami. Ale nyní i sněhem. A sníh ten my nemáme rádi. Aspoň ne v ulicích měst. Nechceme riskovat nějakou nehodu a samozřejmě i nemoc našich kolegů z "terénu", tak zůstáváme v depu.

Pokud sníh roztaje a nebudou arktické mrazy, tak se zase vrátíme na obvyklá stanoviště. Jinak to budete muset nějaký čas vydržet bez nás.

Jsou časté dotazy, jestli se letos, stejně jako loňský rok, neschováme pod střechu nějakého nákupního centra. Napíšeme na rovinu, že podmínky těchto center nejsou moc vstřícné a v drtivé většině finančně neúnosné. Ještě máme na toto téma nějaké schůzky, ale nevidíme to příliš optimisticky. Ovšem když si vzpomeneme na loňské, resp. i letošní svolávání svozů k Makru pomocí sociálních sítí, musíme zamáčknout slzu dojetí. Velký dík za podporu těm, kterých se to týká.

Takže zůstaňte v myslích s námi, snad nebude odloučení moc dlouhé.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Facebook Facebook Twitter Twitter Youtube Youtube Instagram Instagram Foursquare Foursquare
Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů Android App Android App iOS App iOS App