Rozcestník
Zpět

Zimní stěhování

21. 5. 2014

Ano, je to tak. Musíme se stěhovat. No, musíme... Každou chvíli nám někdo řekne: "Těm Vašim lidem je tam na České strašná zima." My na to: "Víme, snažíme se to řešit, v sobotu se stěhujeme."

A následuje vždycky stejná odpověď: " Jste se zbláznili, nejdřív u nás vypěstujete závislost na Kofi-Kofi kávě a teď z České zmizíte? Co budu dělat?" Zima je už opravdu velká a my se chceme alespoň na pár týdnů, max. 2-3 měsíce schovat do tepla. Pokud má někdo pro nás nápad, jak to elegantně vyřešit a zůstat na České, tak sem s ním - info@kofikofi.cz . Vážně! Nepište ale topení, hořáky, které mívají v restauračních zahrádkách. To na České mít nemůžeme. Takže to byla jedna část sdělení.

Teď ještě ta druhá - kam. Na první týdny to bude Makro. Víme, že to pro většinu z Vás je z ruky, nejzdíte tam atd. Ale Makro nám nabídlo nejlepší "zimovací" podmínky. Ale i tak nepřestáváme jednat i jinde. Blíž k Vám. Takže nám, prosím, zachovejte přízeň. Máme pro Vás na další rok několik překvapení, které Vás určitě potěší. Samozřejmě to není tak, že bychom teď zrušili komunikaci a nic nepsali na FB či TW. Mějte se, těšíme se na Vás, ať už u Makra nebo někde jinde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Facebook Facebook Twitter Twitter Youtube Youtube Instagram Instagram Foursquare Foursquare
Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů Android App Android App iOS App iOS App