Poskytování franšízy

 

NOVINKA: Nově nabízíme možnost i dlouhodobého pronájmu. Jedná se o typ franšízy, kdy Vám poskytneme KofiTruck na měsíční splátky, nemusíte jej kupovat a proškolení i know-how poskytneme zdarma. Pospěšte si, naše kapacity jsou omezené.

Začněte podnikat s osvědčeným konceptem Kofi-Kofi. Přestaňte jen snít a splňte si svůj sen. Stačí jen odeslat dotazník – obratem Vás budeme kontaktovat a na osobní schůzce vše vysvětlíme.

Kofi-Kofi se zabývá prodejem kvalitní kávy na mobilních stáncích zvaných „KofiTruck“, které představují kvalitu a styl v retro provedení. První takový stánek vyrazil do ulic Brna v roce 2011 a postupem času získal své místo také v Praze, kde působíme na několika místech a další připravujeme.

Aktuálně máme partnery ve Znojmě a Plzni. Jelikož dobré kávy není nikdy dost, rozšiřujeme pole působnosti jak prostřednictvím vlastní sítě, tak i využitím franšízingu jako formy podnikání. Nabídka franšízy se netýká Brna. Vzhledem k omezeným výrobním kapacitám v současné době upřednostňujeme zájemce z Prahy a okolí. Nicméně každý skutečný zájemce získá potřebné informace a budeme rádi za kontakt.

Spolupráce na základě franšízingu

Franšízor je vlastníkem licence a ověřil, že se jedná o dobrý podnikatelský záměr.
Franšízor předává franšízantovi veškeré znalosti týkající se oblasti podnikání, tzv. know-how.
Franšízor zajistí franšízantovi dodávku potřebných a kvalitních surovin.
Franšízant vede podnik pod jménem franšízora, je však nezávislým podnikatelem, tedy jeho výdělkem je vytvořený zisk.

Jak získat franšízu? Vyplňte dotazník a odešlete, obratem se Vám ozveme. Pak se můžete stát franšízantem.